Přímým letem na Mauricius z Frankfurtu
29.12.2023

Přímým letem na Mauricius z Frankfurtu

10 373

O této nabídce

Německá aerolinka Condor nás na začátku prosince potěšila letenkami do světa za skvělé ceny a s nadílkou pokračuje i nyní. Naším dnešním tipem jsou letenky na Mauricius z Frankfurtu, a to přímým letem. Pořídíte je za 10 373 Kč na termíny v lednu a první polovině února. Ohřejte se v exotice například v termínu od 16. do 25 ledna. 

Do Frankfurtu se pohodlně dostanete vlastním autem. Další možností je využít autobusů Flixbus nebo Regiojet, případně vlak Českých drah. Více informací najdete v našem průvodci letištěm Frankfurt.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 10 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 30 € v jednom směru a odbavené zavazadlo do 20 kg od 90 € za směr. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje.

Mauricius si zamilujete

Spisovatel Mark Twain navštívil Mauricius a napsal, že Bůh nejdřív vytvořil tento ostrov a až podle něj pak stvořil nebeský ráj. A opravdu, tyrkysové laguny Indického oceánu, lemovány pásem bělostných pláží a pod vodou kopírovány barvami korálového útesu, oplývají rajskou krásou. Vnitrozemí chrání před paprsky slunce klenba deštných lesů se zvukovou kulisou šumění vodopádů, oblohou poletují ptáci. Botanická zahrada Sir Seewoosagur Ramgoolam dává na odiv exotickou floru, podmořský život je tak skvostný, že potápěči pod hladinou roní slzy štěstí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a projeďte celý ostrov. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 747 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Před cestou na Mauricius si nezapomeňte vyplnit příjezdový formulář. Očkování ani negativní test již nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Náhled letenky z Frankfurtu na Mauricius za 10 373 Kč
Přímým letem na Mauricius z Frankfurtu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mauricius (MRU)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)