Přímé prosincové lety z Prahy na Madeiru
21.10.2022

Přímé prosincové lety z Prahy na Madeiru

4 403

O této nabídce

Po nějaké době se v nabídce tuzemské aerolinky Smartwings opět objevují přímé lety z Prahy na Madeiru za velmi slušné ceny! Nespí ani konkurenční dopravce Eurowings, který ve vybraných prosincových termínech nabídne také obdobnou cenu. Zkrátka preferujete-li namísto cesty s přestupem přímý let, nepořídíte do konce letošního roku lepší zpáteční letenky na Madeiru než tyto: z Prahy do Funchalu od 4 403 Kč.

Zajímavým tipem pro někoho může být i možnost strávit na „ostrově věčného jara“ Štědrý den. Letenky v termínu od 18. do 25. prosince pořídíte za necelých 5 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 4 403 Kč

Přímé prosincové lety z Prahy na Madeiru


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)