Přímé listopadové lety z Prahy na Fuerteventuru
20.9.2023

Přímé listopadové lety z Prahy na Fuerteventuru

4 997

O této nabídce

V rezervačním systému tuzemské letecké společnosti Smartwings se dnes objevily zlevněné letenky na Kanárské ostrovy. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Fuerteventuru (FUE) uloví nejpohotovější cestovatelé v limitovaném počtu listopadových termínů za ceny kolem 5 tisíc Kč. Nejlevnější letenky na vás čekají za 4 997 Kč v termínu od 9. do 16. listopadu 2023. Hlavní devízou nabídky domácí aerolinky jsou rozhodně přímé lety! Základní tarif „Lite“ tradičně obsahuje pouze přepravu příručního zavazadla. Odbavené je možné dokoupit za příplatek á 650 Kč/směr.

Veškeré informace o letiště na Fuerteventuře (FUE), vč. tipů na dopravu z letiště do všech koutů ostrova, naleznete v našem novém průvodci.

Za slunečními paprsky na Fuerteventuru

Sluncem věčně zalitá Fuerteventura je jedním ze sedmi Kanárských ostrovů, patří tudíž Španělsku, ale krajina je africky divoká. Kochejte se tou divokostí, nechte si přivát do tváře písek ze Sahary. Rozhlédněte se do dálek z vyhlídek Las Peñitas, Morro Velosa a majáku Entallada. Projděte se národním parkem Corralejo, kilometry dlouhým pásem písečných dun, jejichž mohutné svahy krotí až tyrkysové břehy Atlantského oceánu. Procházejte se po nekončících plážích, voda v zimních měsících je sice až příliš chladná na koupání, o to krásnější je ale na pohled.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Stejně jako na kterémkoliv jiném ostrově z Kanárského souostroví se vám i na Furteventuře bude hodit vlastní auťák. Díky němu prozkoumáte každé zákoutí ostrova a stanete se naprosto flexibilními. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech a jejich cenách. V příkladovém termínu vás pronájem malého auťáku vyjde na cca 500 Kč / den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy na Fuerteventuru za 4 997 Kč

Přímé listopadové lety z Prahy na Fuerteventuru


Bude se hodit

Letiště Fuerteventura (FUE)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)