Přímé lety z Vídně do Kuvajtu: na podzimní prodloužené víkendy
10.8.2023

Přímé lety z Vídně do Kuvajtu: na podzimní prodloužené víkendy

1 942

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air v polovině června úspěšně rozlétala novou linku z Vídně (VIE) do Perského zálivu. Novinka v letovém řádu dopravce nabídne cestovatelům možnost vyrazit na prodloužené víkendy do Kuvajtu! Díky dvou rotacím týdně na dané trase (sobota & úterý) si do této nevelké země zaletíte doslova na pár dnů, které však k objevení toho nejzajímavějšího bohatě stačí. Zpáteční letenky z Vídně do Kuvajtu (KWI) ulovíte v rezervačním systému dopravce za 1 942 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní si budou muset připlatit 10 € v jednom směru).

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Kuvajtu (KWI), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cestování do Kuvajtu

Cestování do Kuvajtu je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Cestovatelé si vystačíte s turistický vízem (lze zařídit online formou). Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Kuvajtu“.

Náhled letenky z Vídně do Kuvajtu za 1 942 Kč

Přímé lety z Vídně do Kuvajtu: na podzimní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Kuvajt City (KWI)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)