Přímé lety z Prahy na Zakynthos v červnových termínech
31.5.2023

Přímé lety z Prahy na Zakynthos v červnových termínech

2 999

O této nabídce

V nabídce německé nízkonákladové aerolinky Eurowings se dnes objevily zlevněné letenky na řecký ostrov Zakynthos. Provoz nové linky z Prahy na tento malebný ostrov ležící v Jónském moři bude zahájen již tuto neděli a levné letenky ulovíte na všechny červnové rotace. Nejlevnější letenky z Prahy na Zakynthos pořídíte na přelomu června a července (odlet 25. a návrat 2.) za krásnou cenu 2 999 Kč.

Na Zakynthos za odpočinkem

Nechte se zajmout úchvatnou pestrobarevnou přírodou Zakynthosu! Je pokryt zelenými olivovníky, cypřiši, eukalypty, oleandry a vinnou révou. Modrozelené je tu moře s nejúžasnějším podmořským životem v Řecku. Azurově modrá je voda v Modrých jeskyních, ke kterým se dostanete lodí a koupat se tu můžete s jejich obyvateli – středomořskými tuleni. Zlatě se ve dne třpytí maják Keri, ke kterému se na západy slunce sjíždějí lidé z celého ostrova. Hnědé jsou krunýře mořských želv, co tu hnízdí. Hnědé je i dno vyschlého jezera v Limni Keri, jehož močály jsou útočištěm vzácných druhů ptáků. Užijte si všechny ty barvy na ostrově Zakynthos!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Eurowings
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo (40 × 30 × 25 cm) á 8 kg
 • Dostupnost: červen 2023
 • Termíny:
  • 4. – 11. 6. za 4 498 Kč
  • 11. – 18. 6. za 3 748 Kč
  • 18. – 25. 6. za 3 873 Kč
  • 25. 6. – 2. 7. za 2 999 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Zakynthos za 2 999 Kč

Přímé lety z Prahy na Zakynthos v červnových termínech


Bude se hodit

Letiště Zakynthos (ZTH)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)