Přímé lety z Prahy na Mallorcu nejen na podzimní prodloužené víkendy
17.8.2023

Přímé lety z Prahy na Mallorcu nejen na podzimní prodloužené víkendy

1 900

O této nabídce

Včera jsme vám servírovali tip na levné letenky z Pardubic do Alicante – tedy na lince, která bude letos nově v provozu celoročně. Další takovou je přímé spojení z Prahy (PRG) na Mallorcu (PMI) taktéž operované aerolinkou Ryanair. S příchodem zimního letového řádu dojde na tomto spojení pouze ke změně dnů, v nichž bude linka v provozu: úterky a soboty nahradí pondělky a pátky. A právě na podzimní prodloužené víkendy pořídíte nejlevnější letenky. Ceny zpátečních letenek z Prahy na Mallorcu začínají na 1 900 Kč (viz příkladový termín od 15. do 18. prosince). Za ceny pohybující se v rozmezí od 2 do 3 tisíc Kč si ale můžete vybírat z pestré palety termínů na kratší i delší pobyty po celý listopad a začátek prosince.

Mallorca je skvělou volbou i mimo hlavní sezonu

Snad každý zná Mallorcu, tu letní dovolenkovou destinaci, lemovanou plážemi a zalitou sluncem, se všemi těmi luxusními resorty a koktejly na lehátku. Ovšem málokdo ví, jak tenhle ostrov Středozemního moře mění svou tvář, když prázdniny skončí a podzim, zima a jaro si předávají vladařské žezlo. Teploty spadnou, ale nikdy ne na příliš nízké, a na pobřežních promenádách se místo přehlídky plavek zdraví cyklisté s bruslaři a chodci. Vyhlídky z okolních kopců a skal se dostávají větší a větší oblibě, a jakpak by ne, vždyť jsou dechberoucí. S příchodem ledna pak růžově rozkvetou jemné mandlovníky a celá Mallorca se promění v zahradu plnou voňavých květin a pomerančovníků.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu za 1 900 Kč

Přímé lety z Prahy na Mallorcu nejen na podzimní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)