Přímé lety z Pardubic do španělského Alicante
16.8.2023

Přímé lety z Pardubic do španělského Alicante

1 833

O této nabídce

Východočeské letiště v Pardubicích se letos dočká celoročního provozu. O záměru irské nízkonákladové aerolinky Ryanair provozovat spojení z Pardubic (PED) do Alicante (ALC) také po čas platnosti zimního letového řádu 2023/2024 jsme vás informovali již dříve. Nyní se ale na podzimní termíny objevily první cenově zajímavé letenky. Stejně jako během letní sezony se bude létat 2× týdně – pouze pondělky a pátky nahradí čtvrtky a neděle. Nejlevnější zpáteční letenky z Pardubic do Alicante, ležícího na pobřeží Středozemního moře, aktuálně ulovíte za 1 833 Kč (příkladový termín od 26. do 30. listopadu). Během jedenáctého kalendářního měsíce je ale za sympatické ceny, pohybující se rozmezí od 2 do 3 tisíc Kč, dostupných daleko více termínů.

Veškeré informace o letišti na Alicante (ALC), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Na výlet do Alicante

Španělské Alicante je ideálním letoviskem k odpočinkové dovolené. Tyrkysová voda Středozemního moře s příjemnou teplotou na koupání šumí tam, kde se dotýká zlatého písku. Slunce má sílu a jídlo podávané v místních kafeteriích se vyznačuje tak lahodnou chutí, že se vám ještě dlouho budou sbíhat sliny. Nenechte se ale zmýlit – Alicante není jen o relaxu a opíjení. V okolí se nachází tolik historických, kulturních i přírodních zajímavostí, které stojí za výlet! Plujte lodí na Tabarca Island – nejmenší obydlený ostrůvek Španělska. Pro milovníky památek je tu Murcía a Cartagena a jejich úchvatné hrady. Krápníkovou jeskyni Canelobre prosvěcují barvy, působí přímo magicky. V Alicante a okolí si zkrátka každý najde to své!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Pardubic do Alicante za 1 833 Kč

Přímé lety z Pardubic do španělského Alicante


Bude se hodit

Letiště Alicante (ALC)

Letiště Pardubice (PED)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)