Přímé lety z Prahy na Island od Reykjavíku s aerolinkou Play
15.11.2022

Přímé lety z Prahy na Island od Reykjavíku s aerolinkou Play

3 872

O této nabídce

V minulém týdnu jsme vám zvěstovali zajímavou novinku, že v létě bude nabídka přímých letů mezi Prahou a Islandem pestřejší díky aerolince Icelandair. Dnes však zamíříme ke konkurenční nízkonákladové společnosti Play, která momentálně zlevnila letenky z Prahy do Reykjavíku. Ty nejlevnější ulovíte v jejím rezervačním systému za 3 872 Kč – jedná o prodloužený víkend v závěru dubna. V cenových hladinách mezi 4 a 5 tisíci Kč na vás čekají i další jarní termíny. Během léta (vč. prázdnin) pak pořídíte letenky za ceny oscilují mezi 5 a 6 tisícikorunami, což je stále o cca 25 % méně než bývá běžným letním standardem při odletu z Prahy.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Cestování na Island je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku přesně ve vašem termínu. Využít můžete i služeb lokálních půjčoven jako „Lotus Car Rental“ nebo „Geysir“.

Případně spojte spaní s pronájmem auta do jedné položky a půjčte si rovnou campervan. Skvělé zkušenosti máme s Go Campers a KuKu Campers.

Náhled letenky z Prahy na Island za 3 872 Kč

Přímé lety z Prahy na Island od Reykjavíku s aerolinkou Play


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Play

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)