Přímé lety z Prahy na Island od konce dubna do začátku června
24.2.2024

Přímé lety z Prahy na Island od konce dubna do začátku června

3 863

O této nabídce

V nabídce islandské nízkonákladové aerolinky Play máte možnost ulovit jarní letenky z Prahy na Island za velmi sympatické ceny. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Keflavíku (KEF) pořídíte za ceny od 3 863 Kč. Provoz sezónní linky bude zahájen ve čtvrtek 25. dubna 2024 a letecká společnost cestovatelům nabídne celkem dva lety týdně (čtvrtek a neděle). Nejnižší ceny letenek pořídíte během jarních měsíců, primárně květnu – a to jak na krátké, tak i delší pobyty.

Základní tarif obsahuje přepravu pouze malého příručního zavazadla. Velký příručák (max. rozměry 56 × 45 × 25 cm) je možné do rezervace přidat v balíčku společně s přednostním nástupem do letadla za cca 1 350 Kč / směr, odbavené zavazadlo s hmotnostním limitem 20 kg poté případně za 1 550 Kč /směr. Není nutné kupovat rovnou vyšší balíček „Value“, extra zavazadla si k rezervaci případně dokoupíte v dalších navazujících krocích.

Veškeré informace o letišti v Keflavíku (KEF), vč. tipů na dopravu z letiště do Reyjkjavíku, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku přesně ve vašem termínu. Využít můžete i služeb lokálních půjčoven jako „Lotus Car Rental“ nebo „Geysir“.

Případně spojte spaní s pronájmem auta do jedné položky a půjčte si rovnou campervan. Skvělé zkušenosti máme s Go Campers a KuKu Campers.

Náhled letenky z Prahy do Reykjavíku za 3 863 Kč

Přímé lety z Prahy na Island od konce dubna do začátku června


Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Praha (PRG)

Play

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)