Přímé lety z Prahy do Sevilly během zimních měsíců
11.10.2023

Přímé lety z Prahy do Sevilly během zimních měsíců

1 861

O této nabídce

Letošní novinkou v síti nízkonákladové aerolinky Ryanair je přímá linka z Prahy (PRG) do Sevilly (SVQ) ležící na jihu Pyrenejského poloostrova. Španělská Andalusie je ideálním místem, kam si zaletět během zimních měsíců za slunečními paprsky. A když se ceny zpátečních letenek pohybují kolem hranice dvou tisíc Kč, rozhodování to rozhodně pomůže. Ulovte si proto zimní letenky z Prahy do Sevilly za 1 861 Kč (viz příkladový termín od 30. ledna do 6. února 2024). Linka je dopravcem provozována 2× týdně (sobota a úterý), což vybízí k výletům třeba jen na prodloužený víkend.

Veškeré informace o letišti v Seville (SVQ), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Ryanair cestovatelům opětovně nabízí také levné letenky do nedaleké Malagy (AGP). Tip na akční letenky z Prahy od 1 960 Kč jsme vás přinesli přesně před týdnem. Kupte si třeba dvě jednosměrné letenky a návštěvu obou destinací snadno zkombinujte.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí španělské Andalusie, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Během zimních měsíců vás týdenní pronájem malého vozu vyjde kolem 2 tisíc Kč.

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy do Sevilly za 1 861 Kč

Přímé lety z Prahy do Sevilly během zimních měsíců


Bude se hodit

Letiště Sevilla (SVQ)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)