Přímé lety z Prahy do Malagy během zimních měsíců
4.10.2023

Přímé lety z Prahy do Malagy během zimních měsíců

od 1 960

O této nabídce

Nízkonákladová aerolinka Ryanair se s příchodem zimního letového řádu po téměř dvou letech vrátí na trasu z Prahy do Malagy. Počínaje 30. říjnem 2023 nabídne cestovatelům dva lety týdně (pondělí a čtvrtek). V prosinci navíc přidá i sobotní rotace. Aktuálně nejlevnější zpáteční letenky z Prahy (PRG) do španělské Andalusie, na letiště v Malaze (AGP), ulovíte v rezervačním systému dopravce od 1 960 Kč (viz příkladový termín od 11. do 18. ledna). Během celého ledna na vás však čekají letenky, jejichž ceny se pohybují v rozmezí od 2 do 3 tisíc Kč.

Veškeré informace o letišti v Malaze (AGP), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Na ceny Ryanairu reagují také Smartwings, které v rámci konkurenčního souboje ponížily ceny lednových letenek z Prahy do Malagy na 3 445 Kč – viz náš kalendář.

Kam za slunečními paprsky v lednu? Do Malagy

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas i roční doba. Mezitím, co zbytek kontinentu sužují mrazy, vítr a závěje sněhu, Málagu zalévá zlatavé slunce a šťavnatá vůně pomerančů. Přilehlé Středozemní moře je možná příliš chladné na koupání, ovšem jeho šum je nádhernou romantickou kulisou k nekonečným procházkám po pláži. Poznejte božské Staré město. Kochejte se díly Pabla Picassa anebo moderním uměním v sálech Centro de Arte Contemporáneo. Nezapomeňte se zastavit a užít si života v andaluském stylu, se skleničkou silného červeného vína v ruce a chutí tapas na jazyku.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí španělské Andalusie, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Během listopadu a prosince vás týdenní pronájem malého vozu vyjde kolem 2 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy do Malagy za 1 960 Kč

Přímé lety z Prahy do Malagy během zimních měsíců


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)