Přímé lety z Prahy do New Yorku za super cenu
15.11.2021

Přímé lety z Prahy do New Yorku za super cenu

10 721

O této nabídce

V závěru května nadcházejícího roku plánuje americká letecká společnost Delta Airlines obnovit přímé letecké spojení mezi Prahou a New Yorkem. Ceny letenek na začátek a konec letní sezony nyní spadly do velmi příjemných hladin blížících se magické hranici 10 tisíc Kč. Nejlevnější zpáteční letenky na přímých letenek z Prahy do New Yorku aktuálně pořídíte za velmi hezkou cenu 10 721 Kč. Historicky jsme byli na této trase zvyklí na maximálně podobné ceny, proto se nedá příliš očekávat, že by padaly ještě více. Dostupné jsou termíny na začátku letní sezony na konci května + v první polovině června a dále také v závěru sezony – druhá polovina srpna, září a začátek října.

Letecká společnost Air France (přes jejíž web nejlevnější letenky zakoupíte) umožňuje provést změnu nebo zrušení letenek zdarma (týká se všech letů naplánovaných do 30. června 2022). V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit, přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Spojených amerických států musíte disponovat těmito dokumenty:

Očkovací certifikát nemusí dokládat děti ve věku od 2 do 18 let, které si vystačí s negativním testem. Děti mladší 2 let jsou potom této povinnosti zbaveny zcela. Více informací o cestách do USA naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Washingtonu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Jelikož ale budete disponovat dokladem o dokončeném očkování, bude vám stačit vyplnit tento příjezdový formulář.

  • Rezervujte: nejlevněji přímo přes stránky Air France nebo snadno přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (velké & malé) s limitem 10 + 2 kg
  • Dostupnost: květen/červen & srpen/září + říjen 2022
  • Termíny:
  • začátek / konec letní sezony>> v našem kalendáři

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. V případě cesty do New Yorku v létě 2022 můžete s rezervací bydla ještě v klidu vyčkat…

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 10 721 Kč

Přímé lety z Prahy do New Yorku za super cenu


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Delta Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)