Přímé lety z Norimberku na Azorské ostrovy během června
31.5.2023

Přímé lety z Norimberku na Azorské ostrovy během června

2 992

O této nabídce

Zaleťte si během června na nejzápadnější souostroví evropského kontinentu, na Azorské ostrovy. V rezervačním systému aerolinky Ryanair momentálně ulovíte levné letenky na přímých letech z Norimberku do Ponta Delgady, jejichž ceny startují na 2 992 Kč! Ze sousedního Bavorska se na ostrov Sao Miguel létá 1× týdně (každou sobotu) a vybírat lze prakticky ze všech červnových rotací. Vyberete-li si týdenní pobyt, zůstaňte na Sao Miguelu. Pokud ale na Azory poletíte na týdny dva, určitě se vydejte také na další nádherné ostrovy.

Veškeré informace o letišti v Ponta Delgadě (PDL), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Kolik odstínů zelené poznáš na Azorských ostrovech?

Trochu jako posvátná krajina z Avataru, trochu jako Tolkienova Středozem. To jsou Azory, věčně zelené, divoké, omývané Atlantským oceánem. Zdržte se alespoň na pár dní na hlavním ostrově Sao Miguel, navštivte ohňové jezero Lagoa di Fogo a vystoupejte na Boca do Inferno – to je ta vyhlídka z katalogů a pohlednic, jen ve skutečnosti ještě mnohonásobně působivější! Nevynechejte ani okolní ostrovy. Na Sao Jorge se vesele pasou krávy a rostou hortenzie kam se podíváte, opuštěný Flores vás ohromí svou nespoutaností a na Picu se k nebi zdvihá nejvyšší hora celého Portugalska.

Podmínky pro cestování

Cesta na Azorské ostrovy

Při cestě na Azorské ostrovy již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Potugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si dle svého gusta. Pronájem vozu vás v jarních termínech vyjde na cca tisícovku / den.

Náhled letenky z Norimberku do Ponta Delgady za 2 992 Kč

Přímé lety z Norimberku na Azorské ostrovy během června


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)