Přímé lety z Frankfurtu na exotický Zanzibar během dubna
21.3.2024

Přímé lety z Frankfurtu na exotický Zanzibar během dubna

9 521

O této nabídce

Z letenkami za skvělé ceny do exotiky přichází opět německá aerolinka Condor. Tentokrát si na jejích křídlech zaletíte přímým letem z Frankfurtu na exotický Zanzibar v Indickém oceánu. Zpáteční letenky pořídíte za 9 521 Kč na několik termínů během dubna, které jsme pro vás vypsali níže. Jedná se o mimosezónní termíny, kdy si ale ostrov užijete bez davů turistů. Zrelaxujte se na plážích Zanzibaru a nebo se vydejte na nezapomenutelné safari například v termínu od 19. do 27. dubna. Po cestě vás čeká pouze technické mezipřistání v keňské Mombase.

Zdarma si sebou vezmete příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 10 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte za 1 262 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 20 kg vás nejlépe vyjde při nákupu letenky ve vyšším tarifu, kdy za ní zaplatíte 13 878 Kč. Během letů dostanete teplé občerstvení a nápoje.

Za relaxem na oblíbený Zanzibar

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tanzanie

Očkování i negativní test můžete před cestou do Afriky v klidu nechat doma. Potřebovat budete platné vízum, které si vyřídíte po příletu na letišti a vyjde vás na 50 USD. Další informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Náhled letenky z Frankfurtu na Zanzibar za 9 521 Kč
Přímé lety z Frankfurtu na exotický Zanzibar během dubna

Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Zanzibar (ZNZ)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)