Přímé lety z Frankfurtu na Barbados přes vánoční svátky
7.12.2023

Přímé lety z Frankfurtu na Barbados přes vánoční svátky

9 944

O této nabídce

Německá aerolinka Condor nabízí levné letenky na karibský ostrov Barbados v prosincových termínech. Vyrazte se ohřát do Karibiku díky zpátečním letenkám na přímých letech z Frankfurtu (FRA) do Bridgetownu (BGI), jejichž ceny začínají na 9 944 Kč. Nejlevnější letenky na vás čekají v termínu od 10. do 24. prosince 2024, nicméně za pouze mírně vyšší ceny je možné naplánovat pobyt na Barbadosu i v okolních termínech během druhé poloviny posledního měsíce v roce – a to včetně vánočních svátků. Základní tarif obsahuje pouze přepravu příručního zavazadla, s nímž však pobyt v této destinaci hravě zvládnete.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Na Barbadosu je obecně, během vánočních termínů obzvlášť, nutné počítat také s vyššími náklady na ubytování. Z vlastních zkušeností určitě doporučujeme hledat nabídky od soukromých hostitelů na platformě AirBnB.

Podmínky pro cestování

Cesta na Barbados

Cestování na Barbados je už zcela bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Barbadosu“.

Náhled letenky z Frankfurtu na Barbados za 9 944 Kč

Přímé lety z Frankfurtu na Barbados přes vánoční svátky


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)