Přímé lety na Madeiru – z Norimberku během podzimu
30.8.2022

Přímé lety na Madeiru – z Norimberku během podzimu

1 821

O této nabídce

Se zajímavými akcemi na Madeiru se nám tu v posledních dnech doslova roztrhl pytel. Minulý týden jsme vám servírovali tip s odletem z Katowic na příští léto, včera pro změnu hezkou zimní skládačku z Prahy se zastávkou v Portu. Dnes na tyto akce navážeme a posvítíme si na přímé letenky z Norimberku. V rezervačním systému aerolinky Ryanairu aktuálně ulovíte zpáteční letenky z bavorského města do Funchalu za parádní cenu 1 821 Kč. Letenky v cenových relacích od 2 do 3 tisíc Kč na vás na této lince čekají napříč podzimními měsíci, nejvíce jich je ale dostupných v listopadu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Norimberku na Madeiru za 1 821 Kč

Přímé lety na Madeiru – z Norimberku během podzimu


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)