Prázdninové letenky na Madeiru – z Katowic
24.8.2022

Prázdninové letenky na Madeiru – z Katowic

2 913

O této nabídce

Cestovatelé z Moravskoslezského kraje nebo Ti, kterým nedělá problém odlétat z polských Katowic, mohou aktuálně v rezervačním systému letecké společnosti Wizz Air ulovit parádní first-minute letenky na Madeiru. Zpáteční letenky na přímých letech z Katowic na Madeiru jsou dostupné na velkém množství termínu během letních prázdnin v příštím roce za moc hezkou cenu 2 913 Kč (platí pro členy WDC), resp. 3 400 Kč (pro ostatní cestovatele).

Nová linka z Katowic na Madeiru se v letošní letní sezoně stala hitem a nutí maďarskou aerolinku k přemýšlení o zavedení dalších spojení z Polska na „ostrov věčného jara“. Dá se očekávat, že levnější letenky v prázdninových termínech na této trase těžko v následujících měsících ulovíte.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě další cesty s tímto dopravcem a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta na Madeiru

Aktuálně není při cestě na Madeiru potřeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Opatřeními se ale nyní nemá smysl zabývat, jedná o termíny na příští léto…

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze standardně na Madeiře označit za skvělý nápad. S rezervací ale nikam nepospíchejte, do příštího létá zbývá mrak času a letový řád může ještě doznat změn. Pro základní přehled, ať již nyní nebo kdykoliv později, se doporučujeme mrknout do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Katowic za Madeiru za 2 913 Kč

Prázdninové letenky na Madeiru – z Katowic


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)