Přímé lety na Jamajku: z Frankfurtu do Montego Bay
28.3.2023

Přímé lety na Jamajku: z Frankfurtu do Montego Bay

11 808

O této nabídce

Na několik dubnových termínů se v nabídce německé aerolinky Condor objevily letenky na Jamajku za velmi slušnou cenu. Zpáteční letenky na přímých letech z Frankfurtu do Montego Bay ulovíte od 11 808 Kč. Vzhledem k tomu, že akčními letenkami na Jamajku nabídky leteckých společností rozhodně nepřekypují, lze cenovku a navíc přímé lety považovat za dostatečně zajímavý artikl. Do Karibiku se můžete vypravit klidně přes velikonoční svátky a ušetřit tak nějaký den dovolené. Základní tarif „Economy Light“ obsahuje pouze přepravu malého příručního zavazadla, s nímž ale výlet na Jamajku určitě zvládnete.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

PS: Ve stejných termínech pořídíte také letenky z Prahy – ceny zpátečních letenek s odbaveným zavazadlem vyjdou na 14 930 Kč! Segment mezi českou metropolí a Frankfurtem bude operovat Lufthansa, dále pak již budete pokračovat na křídlech Condoru.

Podmínky pro cestování

Cesta na Jamajku

Cestování na Jamajku je už zcela bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Jamajce“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz do Karibiku, vyraz na Jamajku

Jamajka bude taková, jakou si ji uděláte. Můžete obchodit největší turistické atrakce, kde na vás čekají krom nekonečných davů také zlodějíčkové připraveni ulehčit vašim zavazadlům. Nebo můžete vyrazit do Blue Mountains na kávovou plantáž a ochutnat nejlepší kávu světa, či odpočívat v zátoce Runaway, kde vás nebude rušit vůbec nic. Vydat se na korálové útesy se šnorchlem, nebo lodí s proskleným dnem pozorovat želvy a miliony ryb. Pobavit se s místními u sklenky pravého jamajského rumu, projít úchvatné řemeslné trhy v Kingstonu, zakousnout se do chicken jerk – pomalu, nad otevřeným ohněm, grilovaného šťavnatého masíčka a na Black river se pozdravit s krokodýly. I úchvatná a bezpečná může Jamajka být!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu do Montego Bay za 11 808 Kč

Přímé lety na Jamajku: z Frankfurtu do Montego Bay

Náhled letenky z Prahy do Montego Bay s odbaveným zavazadlem za 14 930 Kč

Přímé lety na Jamajku: z Frankfurtu do Montego Bay


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)