Přímé lety do Číny: z Prahy do Pekingu v listopadu a prosinci
6.7.2024

Přímé lety do Číny: z Prahy do Pekingu v listopadu a prosinci

12 927

O této nabídce

Ve středu jsme ti přinesli tip na levné letenky do Pekingu s odletem z Budapešti za 9 988 Kč. A dnes pro tebe máme akční letenky do Číny také z našeho domovského letiště v Praze! Letecká společnost Hainan Airlines, která v červnu po čtyřech letech obnovila přímé spojení české metropole s Pekingem (viz náš magazínový článek), aktuálně cestovatelům nabízí akční letenky v termínech během listopadu a prosince. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Pekingu (PEK) na přímých letech ulovíš za krásnou cenu 12 927 Kč! Základní tarif navíc obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla (á 23 kg) a samozřejmostí je také plnohodnotné občerstvení servírované po čas letu.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Vydej se do Pekingu

Peking, hlavní město Čínské lidové republiky, mísící dědictví starých čínských dynastií se supermoderní architekturou a pokrokem, je pln odlišností a jedinečnosti. Mezi vysokánskými mrakodrapy, buddhistickými chrámy a taoistickými svatyněmi září jako perla paláce Zakázaného města a kolem celého impéria, vedoucí až daleko na západ k poušti Gobi, se táhne proslulá zeď. Velká čínská zeď. Je nejdelší a podle mnohých i nejúchvatnější stavbou světa, rozhodně nesmí chybět na bucket-listu každého cestovatele.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Číny

Za účelem turistické cesty do Čínské lidové republiky se nezapomeň vyřídit příslušné vízum, které stojí 2 200 Kč. Požádáš o něj na Velvyslanectví ČLR v Praze. Žádná další byrokracie k cestě do Pekingu není potřeba.

Náhled letenky z Prahy do Pekingu za 12 927 Kč

Přímé lety do Číny: z Prahy do Pekingu v listopadu a prosinci


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr China)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Peking - Beijing Capital Airport - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Hainan Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)