Přehled akčních letenek z Vídně na Kubu
6.3.2020

Přehled akčních letenek z Vídně na Kubu

10 443

O této nabídce

Je páteční odpoledne a my přicházíme s nadílkou akčních letenek z Vídně na Kubu, konkrétně do Havany, kde ceny startují už na 10 443 Kč.

Nejlevnější zpáteční letenky nabízí francouzská vlajková společnost Air France. S nimi se lze do Karibiku dostat téměř po celý zbytek roku 2020 za zmiňovaných 10 443 Kč. Cestou vás čeká jeden rychlý přestup na pařížském letišti Charlese de Gaulla. V ceně letenky se nachází pouze příruční zavazadlo, odbavený kufr vyjde na 1 425 Kč v jednom směru.

Za zmínku stojí taktéž lákavá nabídka od letecké společnosti Turkish Airlines, která nabízí zpáteční letenky za 11 180 Kč. Cestou vás též čeká jedno mezipřistání, a to na novém letišti v Istanbulu, které se otevřelo teprve v loňském roce. Na rozdíl od finančně lákavější nabídky francouzských aerolinek jsou u Turkish Airlines v ceně letenek 2 kusy odbavených zavazadel do 23 kg.

Je tedy na vás, jakou cestu z Vídně na Kubu zvolíte.

Že zlaté časy kubánské Havany jsou už dávno pryč? Možná. Pod vrstvou bídy ale i teď, a doufejme, že navždy, schovává svou jedinečnost. Zalité vůní ručně balených doutníků, pokryté barevnou fasádou tam v úzkých uličkách kontrastují nádherné koloniální domy s těmi oprýskanými a zchátralými. Z některých balkónů visí rozkvetlé květináče, jiné už jsou jen divoce porostlé trávou. Do toho se po silnicích i hliněných cestách líně valí nablyštěné automobily z 50. let a ve městě jakoby se zastavil čas. Lidé jsou i přes jejich nelehké pozadí neskutečně usměvaví a přímořská promenáda Malecón je symbolem svobody a místem, kde se potkává celý svět.

Ubytování

Ubytování hledejte klasicky přes Booking, Airbnb nebo Hotels. V Havaně nás nejvíce zaujal Hotel Sevilla, který se nachází blízko centra a disponuje bazénem za 1 224 Kč/os./noc. Pokud nechcete zůstávat v městském ruchu, ubytujte se třeba v Cubanacan Marazul, který se nachází přímo na písečné pláži. Se stravováním all-inclusive vás noc vyjde na 815 Kč/os.

Autopůjčovna

Pro poznávání ostrova se více než hodí vlastní povoz. Nahlédněte do naší autopůjčovny pro vybrání toho správného auta.

Víza

Pro občany ČR platí vízová povinnost, nezapomeňte si proto pro vstup do země vízum opatřit na kubánském velvyslanectví.

Náhled letenek s Air France za 10 443 Kč (3. červen – 17. červen)

Přehled akčních letenek z Vídně na Kubu

Náhled letenek s Turkish Airlines za 11 180 Kč (15. duben – 23. duben)

 

Přehled akčních letenek z Vídně na Kubu


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Lotyšsko)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Riga - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)