Přehled akčních letenek z Prahy do New Yorku
21.2.2020

Přehled akčních letenek z Prahy do New Yorku

9 782

O této nabídce

Akčních letenek z Prahy do New Yorku není nikdy dost! Aktuálně se v nabídce leteckých společností sešlo hned několik zajímavých možností, díky nimž můžete vyrazit do New Yorku v druhé polovině letních prázdnin anebo během podzimních měsíců. Letenku za pěknou cenu nyní naleznou jak ti, kteří preferují především rychlé spojení, tak i ti, pro něž je naopak důležitý počet zavazadel. Přímá spojení z pražského Letiště Václava Havla nabízí Delta (na JFK) a United (na Newark), zatímco letenky s dokonce dvojicí odbavených zavazadel mají na svědomí Singapore Airlines. V našem přehledu akčních letenek z Prahy do New Yorku od 9 782 Kč si určitě vyberete…

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:
    • United: příruční zavazadlo (56 x 35 x 22 cm) + osobní věc (43 x 25 x 22 cm)
    • Delta: pouze příruční zavazadlo (56 x 35 x 23 cm)
    • Singapore: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: podzim 2020
  • Termíny:

Ubytování

Na základě vlastní zkušenosti vám v New Yorku rádi doporučíme tento pohodový Howard Johnson v Queensu za 1 630 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Další možnosti hledejte tradičně na osvědčených portálech jakými jsou Booking, Hotels a AirBnB.

Víza

Před svou první cestou do Spojených států amerických si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Hravě to zvládnete z pohodlí domácího gauče i díky našemu návodu. 

Náhled letenky z Prahy do New Yorku  (přímé lety) za 9 873 Kč

Přehled akčních letenek z Prahy do New Yorku

Náhled letenky z Prahy do New Yorku  (s odbavenými zavazadly) za 9 782 Kč

Přehled akčních letenek z Prahy do New Yorku

 


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)