Předvánoční Tenerife – levné letenky z Norimberku
11.9.2023

Předvánoční Tenerife – levné letenky z Norimberku

1 870

O této nabídce

Zimní výlet na Kanárské ostrovy je vždy skvělou volbou pro všechny, jimž nevoní středoevropská zima. A protože se podzimní plískanice pomalu blíží, máme pro vás tip na levné letenky s cílem na ostrově Tenerife. Zpáteční letenky z Norimberku (NUE) na Tenerife (TFS) ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za ceny začínající na 1 870 Kč (např. termín od 5. do 14. prosince). Mnoho dalších termínových kombinací, primárně během prosince, na vás čeká na ceny oscilující v rozmezí od 2 do 3 tisíc Kč. Na lince se létá 3× týdně (úterý, čtvrtek, sobota).

Veškeré informace o letišti na Tenerife (TFS), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Tenerife je skvělou volbou pro zimní útěk za teplem

Tenerife, Kanárský ostrov známý také pod názvem Isla de la eterna primavera neboli ostrov věčného jara, vás zahalí svými slunečnými dny a hřejivým vánkem ze Sahary i během zimních měsíců. Zůstaňte na jihu a procházejte se po idylických plážích, zabořte holá chodidla do slaného písku. Vydejte se na sever za dobrodružstvím, bujnou zelenou krajinou, na jaře provoněnou kvítím. Tyto dva světy jsou od sebe vzdálené jen hodinku jízdy, tak nalaďte autorádio na kanárské hitovky a užijte si parádní roadtrip. Kochejte se gigantickými útesy Los Gigantes na západním pobřeží ostrova, zasypanými černým kamením sopečného původu, omývaným průzračnou oceánskou vodou. Voda v tomto období je snad příliš chladná na koupání, ale pohledy na ni a na zapadající slunce jsou nezapomenutelné jako nikdy jindy.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Norimberk.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V zimních termínech můžete počítat s cenami týdenního pronájmu kolem 3,5-5 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Norimberku na Tenerife za 1 870 Kč

Předvánoční Tenerife – levné letenky z Norimberku


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)