Předvánoční LM zájezd z Prahy do Ománu – 4* hotel s all inclusive
12.12.2023

Předvánoční LM zájezd z Prahy do Ománu – 4* hotel s all inclusive

11 990

O této nabídce

Chcete letět za teplem, ale neláká vás v letadle trávit deset hodin? Pak je právě Omán skvělou volbou! V nabídce cestovní kanceláře Čedok objevíte last minute zájezd z Prahy do Ománu zahrnující týdenní pobyt ve 4* hotelu Barceló Mussanah Resort a stravování formou all inclusive za parádní cenu 11 990 Kč. Balíček dále obsahuje zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Maskatu (MCT) na křídlech domácí aerolinky Smartwings, transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta. Ale pozor, odlet připadá již na zítřejší ráno! 

  • Rezervujte: přes tento vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
  • Letový řád: 
    • 13. 12. -> Praha – Maskat -> 08:00 – 17:15
    • 20. 12. -> Maskat – Praha -> 18:25 – 22:35
  • Hotel:
    • 4* Hotel Barceló Mussanah Resort za 11 990 Kč (s all inclusive)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Proč vyrazit z Prahy do Ománu?

Omán je pouští, ale i oázou. Nekonečné oranžové písky, duny a karavany velbloudů střídá zeleň a banánové plantáže. Na obzoru se zdvihají skaliska a země praská, vytvářejíc úchvatné kaňony. S trochou štěstí můžete potkat divoké přímorožce a elegantní gazely. Jak je krásná ománská příroda, tak nádherná jsou i města a jejich obyvatelé. Nenajdete tu věžáky ani skleněné budovy, jen vřelost beduínů a arabskou tradici. Ulice voní kadidlem a ženy nosí barevné šaty. Zavítejte do přístavního Maskatu pro slaďoučké datle a šperky z perleti. Ubytujte se v jednom z luxusních resortů a nechte se rozmazlovat, Omán si vás získá.

Autopůjčovna

Navzdory pobytu v hotelu se vám za účelem snadného poznávání severní části země bude hodit vlastní auťák! Mrkněte  do naší autopůjčovny a kočár na vás může čekat již na letišti. Pronájem auta  vyjde na cca 600 Kč / den. V případě volby „SUV“, které ale není nutné, počítejte s dvojnásobnými cenami.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Cestování do Ománu již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Turistické vízum obdržíte zdarma na letišti po příletu. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Ománu“.

Náhled zájezdu z Prahy do Ománu za 11 990 Kč

Předvánoční LM zájezd z Prahy do Ománu – 4* hotel s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Maskat (MCT)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)