Prázdninový Omán: z Prahy do Maskatu přímým letem
24.7.2023

Prázdninový Omán: z Prahy do Maskatu přímým letem

9 775

O této nabídce

Omán se těší čím dál tím větší oblíbenosti, nenech si tedy uletět letenky do této nádherné země. Aerolinka SalamAir nabízí přímé spojení z Prahy do Maskatu a letenky nyní ulovíte za 9 775 Kč.  Termíny připadají na letošní srpen a sepsali jsme je pro vás do tabulky níže. Prozkoumejte Omán například od 18. do 25. srpna. 

Do Ománu si zdarma vezmete příruční zavazadlo do 7 kg a rozměrech do 56 × 45 × 25 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte za 42,6 € za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Nechte se unést Ománem

Omán je pouští, ale i oázou. Nekonečné oranžové písky, duny a karavany velbloudů střídá zeleň a banánové plantáže. Na obzoru se zdvihají skaliska a země praská, vytvářejíc úchvatné kaňony. S trochou štěstí můžete potkat divoké přímorožce a elegantní gazely. Jak je krásná ománská příroda, tak nádherná jsou i města a jejich obyvatelé. Nenajdete tu věžáky ani skleněné budovy, jen vřelost beduínů a arabskou tradici. Ulice voní kadidlem a ženy nosí barevné šaty. Zavítejte do přístavního Maskatu pro slaďoučké datle a šperky z perleti. Ubytujte se v jednom z luxusních resortů a nechte se rozmazlovat, Omán si vás získá.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při prozkoumávání sultanátu vám přijde vhod půjčená kára. Tu si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčení menšího, ale naprosto dostačujícího auta vás na týden v srpnu vyjde na 5 121 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Pro vstup do Ománu potřebujete platná víza, která si zařídíte online na této stránce či „on arrival“ na letišti. Nemusíte mít očkování na koronavirus nebo negativní test, ale musíte mít pojištění, které kryje výlohy spojené s COVID-19. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Ománu“.

Náhled letenky z Prahy do Maskatu za 9 775 Kč
Prázdninový Omán: z Prahy do Maskatu přímým letem

Bude se hodit

Letiště Maskat (MCT)

Letiště Praha (PRG)

SalamAir

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)