Prázdninové letenky z Vídně na řecký ostrov Mykonos
14.6.2023

Prázdninové letenky z Vídně na řecký ostrov Mykonos

1 810

O této nabídce

Za slunečními paprsky, plážemi Egejského moře i pořádnou party do pozdních ranních hodin můžete během letních prázdnin vyrazit na řecký ostrov Mykonos. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair máte možnost ulovit levné zpáteční letenky z Vídně na Mykonos od 1 810 Kč. Za ceny pohybující se kolem dvou tisíc korun jsou dostupné různě dlouhé termíny v druhé polovině července a na začátku srpna.

Pokud přemýšlíte o letošní letní dovolené na ostrově Mykonos nebo sousedním Tinosu či Siru, určitě neváhejte. Levnější letenky během hlavních prázdnin těžko seženete.

Veškeré informace o letišti Mykonos (JMK), vč. tipů na dopravu z letiště, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Vídně na Mykonos za 1 810 Kč

Prázdninové letenky z Vídně na řecký ostrov Mykonos


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)