Prázdninové letenky z Vídně a Mnichova na Seychely
28.6.2021

Prázdninové letenky z Vídně a Mnichova na Seychely

10 386

O této nabídce

S bleskovou akcí (platí do pátku 2. července) na letenky s cílem na nádherném Seychelském souostroví přišly Etihad Airways. Zpáteční letenky na Seychely s odletem z Vídně nebo Mnichova pořídíte za skvělou cenu 10 386 Kč. Cestou vás čeká v obou směrech jeden pohodový přestup v Abú Dhabí (pozor na povinnost negativního PCR testu – což je požadavek aerolinky). Se zavazadly si nemusíte lámat hlavu, neboť základní tarif „Sale“ již obsahuje odbavené zavazadlo s limitem 20 kg. Letenky jsou dostupné na termíny do července do září letošního roku a výrazně více možností nabízí kombinace odletu z Letiště Franze Josefa Strauße v Mnichově.

Cestovní podmínky

Všichni přijíždějící cestovatelé, ať jsou očkováni nebo nikoliv, musí před cestou doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a vyplnit tento cestovatelský formulář, kam také nahrajete negativní výsledek svého testu. Dále je třeba disponovat cestovním pojištěním, zahrnujícím i výlohy spojené s léčbou nemoci COVID-19, a rezervací pobytu ve vybraném ubytovacím zařízení (seznam viz níže). Aktuální informace o podmínkách vstupu naleznete na této oficiální stránce (vč. seznamu míst, kde podstoupit PCR test před návratem do ČR).

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Seychely, stejně jako téměř všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. V případě výběru varianty letu s návratem do Mnichova je třeba počítat také s povinností splnit německé podmínky. Tamější kategorizace zemí definuje Institut Roberta Kocha. Tzn. negativní test (ne starší 48 hodin), očkovací certifikát (min. 14 dnů od druhé dávky) nebo doklad o prodělané nemoci (min. 28 dnů a max. 6 měsíců od pozitivního PCR testu) + vyplněný formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč na Seychely?

Mají pověst nejvyššího luxusu, rovnajícího se luxusní částce, která vám během návštěvy Seychel proteče peněženkou. Nejsou tu jen 5* hotely, ale i „skromnější“ penziony. Dopřejte si díky nim opravdový přepych, jež vám nabídnou úchvatné, zcela osamocené pláže se sněhobílým pískem. Nebo nejvybranější lahůdky z čerstvých ryb z fantastické kreolské kuchyně. Noblesní je tu i šnorchlování mezi korálovými útesy s milionem nejrozmanitějších tvorů. Oslnivé je také setkání s obrovskými želvami, kterým jsou Seychely útočištěm. V té nejvyšší společnosti se ocitnete, obletováni netopýry a pestrobarevnými ptáky, ve Vallée del Mai – rukou nedotčeném deštném pralese. Nespočet těch nejluxusnějších zážitků si odvezete ze Seychel!

Ubytování

Noclehy na Seychelách je třeba bookovat ve vybraných hotelových zařízeních. Při rezervaci se můžete spolehnout na osvědčené weby jako Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Samozřejmostí by pak měla být rezervace s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 10 386 Kč


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)