Prázdninové letenky z Prahy do Bilbaa na nové lince Vuelingu
24.11.2022

Prázdninové letenky z Prahy do Bilbaa na nové lince Vuelingu

2 387

O této nabídce

Velmi atraktivní novinku nám dnes odhalil letový řád španělské nízkonákladové aerolinky Vueling. Ta totiž od července příštího roku začne pravidelně létat na lince z Prahy do Bilbaa! Mezi oběma městy dopravce vypraví několik speciálních letů již během první poloviny letošního prosince (psali jsme o nich v tomto článku). Následně na ně naváže zařazením linky do pravidelného provozu od července do října 2023. Na trase se bude létat 2× týdně – vždy ve čtvrtek a neděli. To vybízí k plánování ideálních prodloužených víkendů i s ohledem na příjemné časy letů (odlet ve čtvrtek odpoledne a návrat v neděli večer). Aktuálně nejlevnější letenky z Prahy do Bilbaa ulovíte za 2 387 Kč v druhé polovině září.

Podrobný letový řád najdete v našem magazínovém článku věnovaném této nové lince.

PS: Do Baskicka se můžete vydat také na již zmiňovaných speciálních adventních letech. Nejlevnější prosincové letenky z Prahy do Bilbaa pořídíte za 1 778 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do baskického Bilbaa

Bilbao je půvabné město na samém severu Pyrenejského poloostrova. Leží tam, kde se potkává temperamentní Španělsko se šarmantní Francií a kvetoucí pevnina s rozzuřeným Atlantským oceánem. Město Bilbao snoubí v harmonii staré a moderní, jeho křivolaké uličky plné barev a domů s malými balkónky tu potkávají světoznámý architektonický skvost, Guggenheimovo muzeum se sbírkami umění. Dva břehy řeky Nervión spojuje Bílý most Santiaga Calatravy a vzduchem voní rybina, lahodné jídlo a farmářské trhy. Ochutnejte místní víno, poznejte zdejší vřelé lidi, zamilujte si Bilbao i celé Baskicko.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bilbaa za 1 778 Kč
Prázdninové letenky z Prahy do Bilbaa na nové lince Vuelingu
Náhled letenky z Prahy do Bilbaa za 2 387 Kč

Prázdninové letenky z Prahy do Bilbaa na nové lince Vuelingu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)