Prázdninové letenky na přímé lince z Prahy do Splitu
16.3.2022

Prázdninové letenky na přímé lince z Prahy do Splitu

3 997

O této nabídce

Letní měsíce se blíží a pokud plánujete tradiční dovolenou u moře v Chorvatsku, vězte, že se k Jadranu můžete pohodlně dopravit i letecky a navíc za slušnou cenu. Chorvatský dopravce Croatia Airlines stejně jako loni začal prodávat levné letenky z Prahy do Splitu za 3 997 Kč. A to je zhruba poloviční cena, než za jakou letenky do Splitu tradičně nabízí tuzemská aerolinka Smartwings.

Croatia Airlines budou na lince z Prahy do Splitu operovat 1× týdně (vždy v sobotu) od 11. června do 17. září. Základní tarif „Easy“ obsahuje pouze přepravu příručního zavazadla, s nímž si ale u moře v Chorvatsku bohatě vystačíte. A kdyby náhodou ne, tak letenky ve vyšším tarifu „Opti“ (včetně odbaveného zavazadla) pořídíte s cca tisícikorunovou přirážkou.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Do léta se aktuální podmínky velmi pravděpodobně změní k lepšímu…

Před cestou do Chorvatska je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo (max. 55 × 40 × 20 cm & 8 kg) + osobní věc
  • Dostupnost: červen – září 2022
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prázdniny do Splitu

Dovolená na Splitu spojuje válení na pláži s výlety za kulturou a památkami, díky tyrkysovým vodám Jadranského moře a historií psanou starověkými Římany je tak ideální letní destinací. Navštivte Diokleciánův palác, úchvatnou stavbu podpíranou mramorovými sloupy a lemovanou klenutými branami. Vystupte ke krásným výhledům na zvonici katedrály sv. Domnia. Plujte lodí na okolní ostrovy, Brač je porostlý olivovými háji a jeho pláž Zlatni rat zdobí pohlednice. O něco menší ostrov Šolta dýchá laskavostí a klidem, místní med slaďoučké chuti vám zalepí pusu ve spokojeném úsměvu. Hvar se zas pyšní nádhernými zátokami a voní rozmarýnem a levandulemi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Splitu za 3 997 Kč

Prázdninové letenky na přímé lince z Prahy do Splitu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Croatia Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)