Prázdninové letenky na Maltu z Prahy a Vídně
9.3.2022

Prázdninové letenky na Maltu z Prahy a Vídně

2 454

O této nabídce

Levné letenky na Maltu nemusí být pouze doménou Ryanairu nebo Wizz Airu. Tentokráte se zaměříme na akční nabídku aerolinky Air Malta, která momentálně nabízí letenky z Prahy i Vídně na tento středomořský ostrov za lákavé ceny, a to včetně termínů během hlavní letní sezony (v červenci a srpnu). O chlup levnější zpáteční letenky na Maltu pořídíte z Vídně, které vás vyjdou na 2 454 Kč. Za zpáteční letenky z Prahy potom zaplatíte 2 752 Kč. Základní tarif „Go Light“ sice obsahuje pouze příruční zavazadlo, s nímž si ale během léta na Maltě bez problémů vystačíte. Pokud byste ale přeci jen potřebovali letět se zavazadlem odbaveným, zakupte letenky ve vyšším tarifu „Go Smart“ – cena vzroste o cca 500 Kč jedním směrem.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Pro cestování na Maltu je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání Malty bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letních měsíců je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu. Týdenní půjčení auťáku v příkladovém termínu na začátku srpna vyjde na 5-6 tisíc Kč.

Náhled letenky z Vídně na Maltu za 2 454 Kč
Prázdninové letenky na Maltu z Prahy a Vídně
Náhled letenky z Prahy na Maltu za 2 752 Kč

Prázdninové letenky na Maltu z Prahy a Vídně


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air Malta

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)