Prázdninové letenky do Moldavska: z Prahy do Kišiněva
25.4.2022

Prázdninové letenky do Moldavska: z Prahy do Kišiněva

518

O této nabídce

Levné prázdninové letenky do hlavního města Moldávie, Kišiněva, pořídíte u Wizz Airu. Ceny zpátečních letenek z Prahy na prodloužené víkendy nebo klidně i týdenní pobyty začínají na 518 Kč. Tyto nejlevnější letenky jsou k dostání v termínu na přelomu června a července. Ceny letenek v dalších termínech víceméně oscilují kolem hranice jedné tisícikoruny. V případě prodloužených víkendů jsou odlety do Moldavska naplánovány na čtvrteční odpoledne a návraty na odpolední hodiny v neděli.

Užitečné informace před cestou vám nabídne NÁŠ PRŮVODCE MOLDAVSKEM!

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Moldavska

Cestování do Moldavska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Moldavsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Za účelem hladkého cestování po Moldavsku se určitě se vyplatí půjčit si auťák. Jen tak z celé země poznáte maximum i během pár dní. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyhněte se zbytečným problémům s dopravou. Na druhou stranu lehce punkové cestování maršrutkami má také své kouzlo…

Náhled letenky z Prahy do Kišiněva za 518 Kč

Prázdninové letenky do Moldavska: z Prahy do Kišiněva


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)