Prázdninové letenky do Albánie: Tirana z Vídně
19.6.2021

Prázdninové letenky do Albánie: Tirana z Vídně

1 616

O této nabídce

Albánie se společně se Severní Makedonií od pondělí stanou po Rumunsku dalšími zeměmi, kam budeme moci volně cestovat a stejně tak se i bez podmínek vracet zpět domů. Albánie zrušila své podmínky vstupu již dříve, nicméně na „českém Cestovatelském semaforu“ zůstávala dlouho mezi zeměmi s vysokým rizikem nákazy, což lehce komplikovalo návraty do ČR. Od pondělí se však situace výrazně změní, což otevírá skvělé možnosti pro vaše cestovatelské plány. Je pravdou, že letošní ceny letenek do Albánie nevisí tak nízko, jako tomu bylo loni, ale zpáteční letenky z Vídně do Tirany za 1 616 Kč z dílny aerolinky Wizz Air jsou pořád velmi pěkným úlovkem! Zejména přihlédneme-li k nabídce ostatních aerolinek (např. Smartwings z Prahy nabízejí letenky do Albánie za 7,5 tisíce Kč – viz tento kalendář).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak má jeho nákup v případě inzerovaných letenek význam vždy.

PPS: Rezervujte letenky přes mobilní aplikaci aerolinky a získejte navrch slevu 20 %.

Cestovní podmínky

Od pondělí 21. června 2021 je cestování mezi Českou republikou a Albánií naprosto volné. Žádné testy, žádné doklady o provedeném očkování nebo prodělané nemoci, žádné formuláře. A to platí jak pro cestu do Albánie, tak i pro návrat do České republiky (ty se řídí „Cestovatelským semaforem“ a Albánie je nově zařazena do „zelené kategorie“ zemí). S tranzitem přes vídeňské letiště si také není třeba dělat starosti. Více informací se dočtete na stránkách Velvyslanectví ČR v Tiraně.

Proč do Albánie?

Albánie po dlouhou dobu žila vlastním životem, ostatními zapomenutá – dnes se ale otevírá světu. Buďte mezi prvními, kdo bude popíjet sladký nápoj bozë na plážích u Jaderského moře, putovat opuštěnou krajinou a zdolávat vrcholy, jejichž výhledy jsou čarovné. Albánie je báječnou destinací pro milovníky historie a odlišné kultury, než jakou známe ze středoevropských regionů. Zaleť si do Albánie!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červen – září 2021
 • Příkladové termíny:
  • 28. 6. – 5. 7. za 1 918 Kč (bez WDC za 2 430 Kč) -> rezervuj přes appku a získáš 20% slevu -> 1 616 Kč
  • 12. – 19. 7. za 2 302 Kč (bez WDC za 2 814 Kč)
  • 12. – 23. 7. za 2 046 Kč (bez WDC za 2 558 Kč)
  • 30. 7. – 6. 8. za 2 558 Kč (bez WDC za 3 069 Kč)
  • 17. – 24. 9. za 1 918 Kč (bez WDC za 2 430 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Tiraně nebo kdekoliv jinde na území Albánie se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Cestování po Albánii vám výrazně usnadní vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si obrázek o dostupných možnostech. Půjčení auta vyjde na cca 4,5 tisíce Kč/týden.

Náhled letenky z Vídně do Tirany  za 1 616 Kč (nákup přes mobilní appku)

Prázdninové letenky do Albánie: Tirana z Vídně

Náhled letenky z Vídně do Tirany  za 1 918 Kč (nákup přes desktop)

Prázdninové letenky do Albánie: Tirana z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)