Prázdninové Chorvatsko: z Vídně do Puly
13.6.2023

Prázdninové Chorvatsko: z Vídně do Puly

od 1 165

O této nabídce

Vydejte se za koupačkou na samotný jih chorvatského poloostrova Istrie během letních prázdnin. Díky aerolince Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Vídně do Puly, jejichž cena začíná na 1 165 Kč. Jako příkladový termín uvádíme odlet 23. a návrat 27. července. Letenky do Chorvatska za super ceny jsou dostupné po celý červenec a srpen letošního roku.

Klasicky je v ceně letenky u Ryanairu jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo (55 × 40 × 20 cm) si přikoupíte v rámci služby Priority od 333 Kč za jeden směr a za odbavené zavazadlo do 10 kg si připlatíte od 466 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesty do Chorvatska

Cesty do Chorvatska jsou zcela volné, nemusíte předkládat očkovací certifikát, test či formulář. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Puly za 1 165 Kč
Prázdninové Chorvatsko: z Vídně do Puly

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)