Prázdninové Chorvatsko: Dubrovník z Vídně
25.5.2020

Prázdninové Chorvatsko: Dubrovník z Vídně

1 471

O této nabídce

Chorvatsko je jednou z prvních evropských zemí, která otevřela své hranice zahraničním turistům. Mezi Čechy je navíc Chorvatsko dlouhodobě nejoblíbenější turistickou destinací, a proto je následující tip opravdu zajímavým artiklem (vzhledem k odletovému letišti však spíše pro obyvatele Moravy). Zpáteční letenky na trase Vídeň – Dubrovník pořídíte za 1 471 Kč, a to včetně srpnových termínů.  Za stejnou částku se ovšem do chorvatské Dalmácie můžete vydat i během září a října. Lety mezi Vídní a Dubrovníkem měla původně operovat dceřiná společnost Ryanairu, Lauda, která ovšem před pár dny oznámila uzavření své vídeňské báze. A proto je vysoce pravděpodobné, že lety bude nakonec operovat sám Ryanair. 

Proč právě Dubrovník?

Dubrovník je přístav a tajuplné středověké město ležící v jižní Dalmácii, turisty z českých krajin láká svou bohatou historií s ohromnými hradbami, příjemným klimatem, mořem a výborným jídlem. Nad střechami tam ční a město hlídá strmý vrch Srdj, nabízí krásné procházky krajinou a úchvatné výhledy do dálek. Kochejte se bujnou vegetací i prastarými kostelíky a renesančními letohrádky Elafitských ostrovů. Navštivte také nedaleký poloostrov Pelješac s poklidným tempem života, omámeni červeným vínem odpočívejte pod korunami olivovníků a voňavých mandloní.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: 1 ks příručního 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 9. – 16. 8. za 1 471 Kč
  • 13. – 18. 8. za 1 471 Kč
  • 23. – 30. 8. za 1 471 Kč
  • 12. – 19. 9. za 1 471 Kč
  • 19. – 26. 9. za 1 471 Kč
  • 3. – 10. 10. za 1 471 Kč

Ubytování

Vzhledem k tomu, že Ryanair zatím oficiálně (viz rezervační systém) nepřevzal linky společnosti Lauda, doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna. Je vysoce nepravděpodobné, že by na trase svou dceřinou společnost plně nenahradil, ale jistota je jistota. Širokou nabídku hotelů i apartmánů v Dubrovníku hledejte tradičně na Bookingu či Hotels. My bychom si vybrali tyto tříhvězdové apartmány Imperium za 861 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Jestliže vaším cílem nebude pouze Dubrovník a rádi byste poznali nejjižnější část Chorvatska více, pak není snazší cesty než půjčení vlastního auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

Jak do Vídně?

Jednoduchý a přehledný návod, jak se dostat na letiště ve Vídni, jsme pro vás sepsali v tomto článku. 

 

Náhled letenky z Vídně do Dubrovníku za 1 471 Kč

Prázdninové Chorvatsko: Dubrovník z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)