Prázdninová Sicílie: z Prahy do Palerma
29.6.2022

Prázdninová Sicílie: z Prahy do Palerma

1 278

O této nabídce

Levných letenek z Prahy k moři během letních prázdnin výrazně ubývá. O to lákavější je každá nabídka podobné té dnešní. Zabruste do rezervačního sytému maďarské aerolinky Wizz Air, která navíc dnes nabízí 20% slevu na vybrané lety, a zaměřte se na trasu z Prahy do Palerma. Zpáteční letenky z Prahy na Sicílii totiž ulovíte za ceny začínající na 1 278 Kč (pro členy WDC), resp. za 1 694 Kč (pro nečleny) – poletíte-li ale ve dvojici, nákup Wizz Air Discount Clubu se vám v tomto případě vyplatí již při první cestě. Za velmi sympatické ceny jsou dostupné termíny v polovině července, potom v druhé půlce srpna a také na přelomu letních prázdnin a září.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je od 1. června 2022 konečně po dvou letech „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního léta je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. Pronájem auťáku vyjde na Sicílii během letních měsíců na cca 2 tisíce Kč/den, s čímž je třeba dopředu počítat.

Náhled letenky z Prahy do Palerma za 1 278 Kč

Prázdninová Sicílie: z Prahy do Palerma


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)