Prázdninová Kréta z Prahy přímým letem
9.12.2020

Prázdninová Kréta z Prahy přímým letem

2 919

O této nabídce

Jsou to necelé tři týdny, kdy jsme vás informovali o oznámení nové linky z Prahy na Krétu do Heraklionu. Příjemné překvapení si pro pro všechny cestovatele a především milovníky Řecka přichystala aerolinka Aegean Airlines. Původně se ceny zpátečních letenek na nové lince pohybovaly kolem 5 tisíc Kč, ovšem v rámci současné promoakce je můžete pořídit daleko levněji. Zpáteční letenky z Prahy na řecký ostrov Kréta jsou nabízeny za 2 919 Kč. Promo akce je platná do zítřka (10. prosince 2020) a vybírat můžete z termínů od května (první let je naplánován na 15. května) do září 2021. Přehledně sesumírované je tradičně naleznete v našem kalendáři. O chlup levněji letenky pak pořídíte přímo na webu aerolinky. 

Atraktivní jsou zejména termíny během letních prázdnin, kterých se promo akce týká taktéž. Oproti standardním cenovým nabídkám tuzemské aerolinky Smartwings je současná cena řeckého dopravce balzámem.

Řecká Kréta

Kréta je ostrovem, jenž beze zbytku uspokojí vašeho cestovatelského ducha! Plážemi Falassarna, Balos, Elafonissi s bílým pískem a azurovým mořem. Slavnými minojskými paláci Knóssos, Faistos, Kató Zakros, s dotykem dávné historie. Nádhernými kaňony Samaria, Kampos, Kilada tou Nekron jako stvořenými pro lehký treking a odpočinek pod platany. Jeskyní, kde se narodil sám Zeus! Pevností Kules v Heraklionu, slavnými trhy v Rethymnu, kostelem San Salvador v Chanii. Chochlí buburistí – pečenými šneky s cibulí a rajčatovou omáčkou, salátem z jiker mořských ježků nebo kuneláki – králíkem, který se tu upravuje na tisíce způsobů! Nespočet zážitků na jediném ostrově – přesně taková je Kréta!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Krétě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do příštího roku času dost…

Náhled letenky z Prahy do Heraklionu za 2 919 Kč

Prázdninová Kréta z Prahy přímým letem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Aegean Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)