Prázdninová Apulie: Bari z Prahy
2.7.2021

Prázdninová Apulie: Bari z Prahy

518

O této nabídce

Levné letenky z Prahy k moři nejsou pouze výsadou Ryanairu. Kontruje také jeho největší nízkonákladový konkurent, Wizz Air, v jehož aktuální nabídce pořídíte např. letenky do jihoitalského regionu Apulie za naprosto luxusní cenu. Zpáteční letenky do Bari z Prahy ulovíte ve vybraných červencových termínech za 518 Kč (nečlenové WDC pak za 726 Kč). V cenové hladině kolem tisícovky je potom dostupný relativně velký počet termínů napříč celými prázdninami.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak je jeho návratnost již v případě první cesty pouze u některých termínů a je proto třeba zvážit, jestli ho využijete během nadcházejícího roku alespoň ještě jednou.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář, nahlásit se lokální „ASL“ (viz návod na webu Velvyslanectví) a doložit jedno z následujících potvrzení:

 • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem) ne starší 48 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je zařazena do zelené kategorie, což znamená návraty domů bez jakýchkoliv podmínek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec & srpen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 13. – 22. 7. za 518 Kč (bez WDC za 726 Kč)
  • 20. – 24. 7. za 518 Kč (bez WDC za 726 Kč)
  • 20. – 27. 7. za 582 Kč (bez WDC za 894 Kč)
  • 24. – 31. 7. za 1 054 Kč (bez WDC za 1 366 Kč)
  • 3. – 10. 8. za 1 158 Kč (bez WDC za 1 470 Kč)
  • 17. – 24. 8. za 1 054 Kč (bez WDC za 1 366 Kč)
  • 24. – 31. 8. za 1 270 Kč (bez WDC za 1 686 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv v Bari nebo na území italské Apulie se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vlastní auťák na pobřeží Jadranu určitě přijde vhod. Díky němu prozkoumáte celý region Apulie naprosto bez problémů. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště. Během hlavní turistické sezony stoupají ceny pronájmu vozů nahoru a je třeba počítat se cenami kolem 1 500 Kč za den.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 518 Kč

Prázdninová Apulie: Bari z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)