Poslední březnové LM zájezdy z Prahy do Thajska
24.3.2023

Poslední březnové LM zájezdy z Prahy do Thajska

20 990

O této nabídce

Blíží se víkend, a to znamená také brzký odlet dalšího charterového letu, vypravovaného cestovní kanceláří Čedok, z Prahy do Thajska! Pokud nevíte, co s nadcházejícím týdnem, následující řádky vám mohou pomoci tento rébus rozluštit. Využijte nabídku last minute zájezdů z Prahy do thajské provincie Krabi a odleťte již zítra večer do jihovýchodní Asie. Na výběr tentokrát máte hned z několika ubytování ve 4* a 5* hotelech na pobřeží Andamanského moře. Pobytové baličky obsahují také stravování v ceně (někdy je to pouze snídaně, jinde polopenze). Ceny LM zájezdů z Prahy do Thajska v posledním březnovém týdnu začínají na skvělé ceně 20 990 Kč. Stačí si jen vybrat a vzhůru do Asie.

Zájezd kromě ubytování a stravy zahrnuje také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 787-9 Dreamliner  polského národního dopravce LOT Airlines), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Pro cestování do Thajska platí podmínky  „jako dřív“ . Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
 • Letový řád: 
  • 25. 3. -> Praha – Krabi -> 21:30 – 14:15 (+1)
  • 2. 4. -> Krabi – Praha -> 14:50 – 21:55
 • Hotely:
  • 4* Ibis Styles Krabi Aonang za 20 990 Kč (snídaně)
  • 4* Hotel Krabi Chada Resort za 20 990 Kč (polopenze)
  • 4* Hotel Chada Beach Resort and Spa za 22 490 Kč (polopenze)
  • 5* Mida Grande Resort Phuket za 21 790 Kč (snídaně)
  • 5* Andaman Embrace Patong za 27 280 Kč (snídaně)
  • 4* The Andaman Beach Hotel Phuket za 28 180 Kč (snídaně)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na dovolenou do Thajska

Do thajské provincie Krabi míří sice davy turistů, ale to mu nebrání ukázat se vám v celé své rajské kráse. Poznáte, až si popálíte chodidla v písku Railay beach – nejkrásnější pláže světa, vyděsíte se vlastního zeleného obličeje při pohledu do smaragdového jezera Emerald Pool, prohřejete kosti v místních horkých pramenech. V zajetí mangrovníků na Mangrove Nature Trail se na kajacích prosmýknete mezi jejich kořeny. Objevíte pláž, kde v Pláži lehával Di Caprio na Phi Phi Leh, nebo se vám zatočí hlava v Diamantové jeskyni Tham Phet Cave, střežené samotným Buddhou. K radosti, cestování i lenošení byl Krabi stvořený a své „rajské místo“ tu najdete i vy!

Náhled zájezdu z Prahy na Krabi za 20 990 Kč
Poslední březnové LM zájezdy z Prahy do Thajska

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)