Portugalsko: z Vídně do Lisabonu
3.5.2021

Portugalsko: z Vídně do Lisabonu

644

O této nabídce

Zlepšující se epidemiologická situace v ČR znamenala zrušení povinné karantény v případě cest na území pevninského Portugalska. Udrží-li se čísla pozitivních přírůstků i nadále na relativně nízké hladině, zařadí se jistě Portugalsko mezi ty nejoblíbenější destinace pro letošní letní dovolenou. Naplánujte si výlet na jih Evropy již během června či na začátku července – tedy v termínech, kdy ulovíte letenky do Lisabonu za parádní ceny. V rezervačním systému Wizz Airu naleznete zpáteční letenky z Vídně do Lisabonu již za 644 Kč! Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak má jeho nákup význam.

Podmínky pro cestování

Nejnovější zprávy z Portugalska znamenají zrušení povinné dvoutýdenní karantény pro cestovatele z České republiky (incidence klesla pod hranici 500 případů na 100 000 obyvatel). Nově si tak v případě cesty do Portugalska vystačíte s negativním PCR testem (ne starším 72 hodin) a vyplněným registračním formulářem. Více informací naleznete na webu VisitPortugal a stránkách Velvyslanectví ČR v Lisabonu.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Portugalsko se v současné době řadí mezi premianty a nalézá se v oranžové kategorii. Aktuálně by tak pro návrat stačil negativní antigenní test (ne starší 24 hodin) a vyplněný příjezdový formulář. Jeho pozice se ovšem do letních měsíců může ještě změnit – semafor je aktualizován na týdenní bázi.

Vzhůru do Lisabonu

Říká se, že jsou na světě jen dvě skupiny lidí – ti, kteří nikdy nebyli v Lisabonu, a ti, kteří ho milují. Aby taky ne, když je tohle barevné město věčně zalité sluncem a veselou náladou a na okolních kopcích dozrává víno. Svezte se ikonickou žlutou tramvají a jedním ze starodávných výtahů, nebo můžete přehlídku malebných domů poznávat po vlastních a stoupat a klesat křivolakými uličkami. Historická čtvrť Alfama vás naprosto okouzlí a hrad Castelo de Sao Jorge zase nabídne úžasné výhledy. Fotka u červeného visutého mostu Ponte 25 de Abril dokonale zmate vaše přátele, klidně jim můžete tvrdit, že cestujete po San Franciscu (ne že by snad bylo o něco lepší, než úchvatný Lisabon).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červen & červenec 2021
 • Příkladové termíny:
  • 14. – 21. 6. za 644 Kč (bez WDC 1 160 Kč)
  • 18. – 23. 6. za 724 Kč (bez WDC 1 237 Kč)
  • 27. 6. – 2. 7. za 773 Kč (bez WDC 1 289 Kč)
  • 5. – 12. 7. za 1 160 Kč (bez WDC 1 675 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Lisabonu nebo kdekoliv jinde v Portugalsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Neplánujete-li pouze prohlídku Lisabonu a blízkého okolí, tak se vám bude rozhodně hodit vlastní kára. Nabídku dostupných vozů v termínu vaší cesty hledejte v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu za 644 Kč

Portugalsko: z Vídně do Lisabonu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)