Portugalsko: přímé lety z Prahy do Lisabonu za skvělou cenu
20.7.2021

Portugalsko: přímé lety z Prahy do Lisabonu za skvělou cenu

2 050

O této nabídce

Portugalský národní dopravce TAP Air Portugal nám v poslední době způsobuje jednu radost za druhou. Není tomu tak dávno, co jsme vám přinesli exkluzivní tipy na letenky z Prahy na Azorské ostrovy a Madeiru za neskutečnou cenu. Ty jsou již bohužel pryč, ale aerolinka přichází s další pěknou nabídkou – tentokráte se týká přímých letů z Prahy do Lisabonu. Zpáteční letenky z Prahy do Lisabonu pořídíte v mnoha termínech od letošního srpna až do jara nadcházejícího roku za velmi hezkou cenu 2 050 Kč. Skvěle vypadá například termín v závěru letních prázdnin (21. – 27. srpen).

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Portugalska musíte před jejím zahájením vyplnit tento příjezdový formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

 • negativní antigenní test (ne starší 48 hodin) nebo PCR test (ne starší 72 hodin);
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Portugalska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Lisabonu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Portugalsko je nyní zařazeno do červené kategorie (jeho pozice ale do termínů vaší cesty pravděpodobně ještě několikrát změní).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: srpen 2021 – březen 2022
 • Příkladové termíny:
  • 21. – 27. 8. za 2 050 Kč
  • 9. – 13. 10. za 2 050 Kč
  • 17. – 22. 10. za 2 050 Kč
  • 7. – 10. 11. za 2 050 Kč
  • další termíny >> v našem kalendáři

Proč do Lisabonu?

Nekončící pláže slunného Portugalska a výlety jeho nádhernou krajinou jsou určitě úchvatné, ale občas prostě stojí za to vydechnout a zastavit se na pár dní ve městě. Zvlášť když je tak krásné jako Lisabon. Jeho strmé, křivolaké uličky vás povedou pod barevnými fasádami malebných domů, kolem řeky Tejo, přes staré město Alfama, až k jedné z dechberoucích vyhlídek. Projděte se po hradbách a cimbuřích zříceniny Castelo de Sao Jorge a koukejte odtamtud, jak se slunce noří za obzor. Alespoň jednou za návštěvu Lisabonu se pak musíte svézt ikonickou žlutou tramvají číslo 28 a je úplně jedno, kam pojedete. Samotná jízda je totiž životním zážitkem!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Lisabonu nebo kdekoliv jinde v Portugalsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Neplánujete-li pouze prohlídku Lisabonu a blízkého okolí, tak se vám bude rozhodně hodit vlastní kára. Nabídku dostupných vozů v termínu vaší cesty naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Lisabonu za 2 050 Kč

Portugalsko: přímé lety z Prahy do Lisabonu za skvělou cenu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)