Portugalsko: Porto z Vídně (i na Velikonoce 2021)
11.5.2020

Portugalsko: Porto z Vídně (i na Velikonoce 2021)

od 549

O této nabídce

Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air nabízí ve svém rezervačním systému mnoho levných letenek, kterými se snaží nalákat cestující zpět na své paluby. Na červen, červenec a srpen se častokráte jedná skutečně o „neuvěřitelné ceny“. Na druhou stranu, kdo nyní s určitostí ví, jak to nakonec v letních měsících s cestováním do konkrétních zemí bude? Větší jistotou je využít aktuálních cen a naplánovat si nějaký pěkný výlet s relativně velkým předstihem. Levné letenky do mnoha destinací v síti dopravce totiž za sympatické ceny seženete i během jarních měsíců roku 2021. Na mušku se vám tak může dostat nádherné Porto, a to i v termínu přes velikonoční svátky. Nejlevnější letenky na trase Vídeň – Porto pořídíte v březnových termínech za 549 Kč (nečlenové Wizz Air Discount Clubu si budou muset lehce připlatit). Atraktivní termín přes velikonoční svátky pak za 1 098 Kč (pro dosažení této ceny platí opět stejná podmínka v podobě členství ve WDC).

Porto zaručeně nadchne každého

Navštívit Porto a neochutnat místní, pomalým šlapáním vyráběné portské víno na střešní terase baru Porto Cruz je hříšné, jako navštívit Porto a neprojít se po ocelovém mostě Ludvíka I., navrženém jedním z Eiffelových žáků. Navštívit Porto, nevyškrábat se na Torre dos Clérigos  nejvyšší kostelní věž Portugalska a z výšky 76 metrů se nerozhlédnout po kraji. Hříšné jako navštívit Porto a nevyjet si lodí po řece Douro do vinařských vesnic Regua či Pinhao. Stejně hříšné, jako nedotknout se jedné ze 20 tisíc modrých kachlí v Sao Bento – nejkrásnějším vlakovém nádraží, které jste kdy viděli! Navštivte Porto, dbejte na slušné vychování a NEHŘEŠTE!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: jarní měsíce 2021
 • Příkladové termíny:
  • 5. – 8. 3. za 549 Kč (bez WDC za 961 Kč)
  • 26. – 29. 3. za 549 Kč (bez WDC za 1 235 Kč)
  • 2. – 5. 4. za 1 098 Kč (bez WDC za 1 647 Kč) = velikonoční svátky (Velký pátek – Velikonoční pondělí)
  • 5. – 12. 5. za 686 Kč (bez WDC za 1 235 Kč)

Ubytování

S rezervací střechy nad hlavou není třeba nikam pospíchat. Až nadejde vhodná doba, můžete se spolehnout na širokou nabídku ubytovacích kapacit na osvědčeném Bookingu, Hotels. com či využít služeb AirBnB.

Autopůjčovna

Naplánujete-li si delší dovolenou v Portugalsku, než jen na pár dní, pak vám jistě přijde vhod vlastní kára z naší autopůjčovny. Momentálně sice ještě není kam chvátat, ale nechávat půjčení auta na poslední chvíli také není nejlepším nápadem.

Náhled letenky z Vídně do Porta za 549 Kč na začátku března

Portugalsko: Porto z Vídně (i na Velikonoce 2021)

Náhled letenky z Vídně do Porta za 1 098 Kč přes velikonoční svátky

Portugalsko: Porto z Vídně (i na Velikonoce 2021)


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)