Portugalsko: Lisabon z Vídně
28.5.2020

Portugalsko: Lisabon z Vídně

945

O této nabídce

Lisabon je naší optikou jednou z nejkrásnějších evropských metropolí. Vyrazte se o pravdivosti tohoto tvrzení přesvědčit na vlastní oči díky levným letenkám servírovaným maďarským Wizz Airem, ale i domácí aerolinkou TAP Portugal. Letenky na trase Vídeň – Lisabon pořídíte od 945 Kč (prodloužený víkend v lednu). Na nejlevnější ceny při cestách s Wizz Airem tradičně dosáhnou jen členové jejich věrnostního programu Wizz Air Discount Club. To portugalský národní dopravce nabízí jednotnou cenu pro všechny, a to 1 989 Kč, za niž je k dostání hromada termínů od ledna do března nadcházejícího roku.

Proč právě Lisabon?

Říká se, že jsou na světě jen dvě skupiny lidí – ti, kteří nikdy nebyli v Lisabonu, a ti, kteří ho milují. Aby taky ne, když je tohle barevné město věčně zalité sluncem a veselou náladou a na okolních kopcích dozrává víno. Svezte se ikonickou žlutou tramvají a jedním ze starodávných výtahů, nebo můžete přehlídku malebných domů poznávat po vlastních a stoupat a klesat křivolakými uličkami. Historická čtvrť Alfama vás naprosto okouzlí a hrad Castelo de Sao Jorge zase nabídne úžasné výhledy. Fotka u červeného visutého mostu Ponte 25 de Abril dokonale zmate vaše přátele, klidně jim můžete tvrdit, že cestujete po San Franciscu (ne že by snad bylo o něco lepší, než úchvatný Lisabon).

 • Rezervujte: přímo přes  stránky Wizz Airu anebo v našem kalendáři (v případě letu s TAP)
 • Zavazadla:
  • Wizz Air: 1 ks příručního zavazadla s limitem 40 x 30 x 20 cm
  • TAP Portugal: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg (55 x 40 x 20 cm) a osobní věc s limitem 2 kg (40 x 30 x 15 cm)
 • Dostupnost: listopad 2020 – březen 2021
 • Příkladové termíny s Wizz Airem:
  • 20. – 23. 11. za 1 620 Kč (2 161 Kč bez WDC)
  • 11. – 14. 12. za 1 350 Kč (1 890 Kč bez WDC)
  • 8. – 11. 1. za 945 Kč (1 485 Kč bez WDC)
  • 25. 1. – 1. 2. za 1 080 Kč (1 620 Kč bez WDC)
  • 7. – 10. 3. za 1 620 Kč (2 161 Kč bez WDC)
 • Termíny s TAP Portugal: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

S rezervací ubytování v Lisabonu můžete ještě nějaký týden počkat a sledovat vývoj situace v cestovním ruchu. Případně si bookněte již nyní bydlo s možností bezplatného zrušení rezervace na Bookingu či Hotels.

Autopůjčovna

Pokud byste rádi vyrazili poznat i okolí Lisabonu, tak se vám jistojistě bude hodit vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě. S rezervací káry, ale stejně jako v případě ubytka, není kam spěchat.

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu s Wizz Airem za 945 Kč

Portugalsko: Lisabon z Vídně

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu s TAPem za 1 989 Kč

Portugalsko: Lisabon z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)