Portugalské Algarve: z Prahy do Fara
1.8.2023

Portugalské Algarve: z Prahy do Fara

4 100

O této nabídce

Navštivte samotný jih Pyrenejského poloostrova, který vás uchvátí svými scenériemi a malebnými městy. Díky aerolince TAP Air Portugal si zaletíte z Prahy do Fara po celý podzim a také v zimě. Letenky ulovíte za 4 100 Kč a termínů je k mání dostatek od letošního října do února příštího roku. Vydejte se prozkoumat portugalský region Algarve například v termínu od 12. do 19. října. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Lisabonu (LIS).

Na palubu TAPu si vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo, nejlepší je pro vás koupit letenky v tarifu „Classic“, kdy vás zpáteční letenka s kufrem do 23 kg vyjde na 5 700 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na samotný jih Portugalska

Faro doslova znamená maják, světlo, tak si prosvětlete zimní měsíce a vydejte se za sluncem na samý jih evropského kontinentu. Chladný oceán už sice nevábí do svých vod, ale zlatavé pláže stále zvou na dlouhé romantické procházky po pobřeží za šumu příboje. Vůni linoucí se z okolních restaurací a kaváren nelze odolat, pochutnejte si na čerstvé rybě či jiných místních specialitách, oběd zapijte sklenkou omamného červeného a jako cukroví – žloutkový pastel de nata.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Máte spadeno na roadtrip po jižním Portugalsku? Tak zamiřte do naší autopůjčovny, kde si zarezervujete perfektní auto. To vás vyjde od neskutečných 2 023 Kč na týden!

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cesty do Portugalska jsou volné jako dřív. Nepotřebujete očkování, test ani formulář. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Náhled letenky z Prahy do Fara za 4 100 Kč
Portugalské Algarve: z Prahy do Fara

Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)