Portugalské Algarve v lednu: z Vídně do Fara
17.10.2023

Portugalské Algarve v lednu: z Vídně do Fara

od 1 332

O této nabídce

Nechte se unést nádhernými scenériemi portugalského regionu Algarve. Aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky na přímých letech z Vídně do Fara na lednové termíny od 1 332 Kč. Za tuto cenu pořídíte výlet od 12. do 19. ledna, ostatní termíny pořídíte o pár korun dráž.

V ceně letenky máte klasicky příručák o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 406 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte za příplatek od 369 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za krásami jihu Portugalska

Faro doslova znamená maják, světlo, tak si prosvětlete zimní měsíce a vydejte se za sluncem na samý jih evropského kontinentu. Chladný oceán už sice nevábí do svých vod, ale zlatavé pláže stále zvou na dlouhé romantické procházky po pobřeží za šumu příboje. Vůni linoucí se z okolních restaurací a kaváren nelze odolat, pochutnejte si na čerstvé rybě či jiných místních specialitách, oběd zapijte sklenkou omamného červeného a jako cukroví – žloutkový pastel de nata.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejpohodlnějším prostředkem pro poznávání krás jižního Portugalska je bezpodmínečně auto. Ideální káru si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu, kde vás půjčovné na týden vyjde od 1 358 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cesty do Portugalska jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Náhled letenky z Vídně do Fara za 1 332 Kč
Portugalské Algarve v lednu: z Vídně do Fara


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)