Podzimní Švýcarsko: Basilej z Prahy + tip na Silvestra
20.7.2023

Podzimní Švýcarsko: Basilej z Prahy + tip na Silvestra

od 1 098

O této nabídce

Přemýšlíte, kam si vyrazit po Evropě během letošního podzimu? Nebo třeba na oslavy Nového roku? Zkuste nádhernou Basilej, kam si zaletíte přímo z Prahy na křídlech easyJetu. Cena letenek začíná na 1 098 Kč a to v termínu od 24. do 29. listopadu. K mání o trochu dráž jsou další termíny od října do prosince. Zajímavým datem je odlet 29. prosince a návrat 3. ledna, kdy ve Švýcarsku patřičně oslavíte příchod Nového roku. Navíc lety za fajn cenu vychází pěkně i s odletem v pátek a návratem v neděli, kdy si nemusíte brát ani jeden den volna. 

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o maximální velikosti 45 × 36 × 20 cm. Potřebujete-li větší kabinové zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm, připravte si příplatek od 614 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde od 755 Kč za let.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Malebná Basilej vás nadchne

Navštivte malebné město jak kdyby zastavené v čase, překvapí vás jeho křivolaké středověké uličky, pohostinní lidé a dobré jídlo podávané v útulných tavernách. Kochejte se mozaikovou střechou katedrály Münster, rozprostřete si piknik na břehu řeky Rýn a nakupte si farmářské sýry a květiny na tržnici Marktplatz. Basilej je sama o sobě nádherná, a díky své poloze se nabízí také jako brána do krás okolí – do zasněžených švýcarských Alp, k mnoha průzračným jezerům i do nedalekého Německa a Francie.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švýcarska

Cesty do Švýcarska jsou již zcela bez omezení. Aktuální opatření najdete na naší stránce „Koronavirus ve Švýcarsku“.

Náhled letenky z Prahy do Basileje za 1 098 Kč
Podzimní Švýcarsko: Basilej z Prahy + tip na Silvestra

Bude se hodit

Letiště Basilej-Mylhúzy-Freiburg (BSL, MLH, EAP)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)