Podzimní Skotsko: z Prahy do Edinburghu
18.10.2022

Podzimní Skotsko: z Prahy do Edinburghu

968

O této nabídce

Dnešní druhý tip na letenky směrem Velká Británie (ráno to byl Londýn z Ostravy na prodloužený víkend za 1 135 Kč) míří až do Skotska. V aktuální nabídce nízkonákladové aerolinky Ryanair na vás čekají zpáteční letenky z Prahy do Edinburghu od 968 Kč! Nejlevnější letenky pořídíte v termínech na přelomu října a listopadu, o pár stovek dráže poté také během jedenáctého kalendářního měsíce. Vesměs se jedná o týdenní pobyty od neděle do neděle, do nichž se vám pohodlně vejde road-trip podzimním Skotskem.

Podmínky pro cestování

Cesta do Skotska

Při cestě do Skotska již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Cestování do Velké Británie je zkrátka „jako dřív“. Nezapomeňte ale na cestovní pas! Detailní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání krás Skotska bude jistě vlastní automobil. Mrkněte se do naší autopůjčovny na nabídku dostupných vozů v termínu vaší plánované cesty a nenechte nic náhodě. Týdenní pronájem malého vozu vyjde na od 3,5 tisíc Kč.

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 968 Kč

Podzimní Skotsko: z Prahy do Edinburghu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)