Podzimní Sardinie za parádní cenu: Cagliari z Prahy
2.8.2021

Podzimní Sardinie za parádní cenu: Cagliari z Prahy

967

O této nabídce

Během letošního roku se pravidelně objevují letenky na Sardinii za ceny, o nichž jsme se dříve mohli nechat jen zdát. V rezervačním systému španělského dopravce Volotea je nyní Sardinie (město Cagliari) z Prahy dostupná za naprosto skvělou cenu 967 Kč. Za částku pohybující se kolem jedné tisícikoruny pořídíte letenky na několik termínů během října. Linka z Prahy do Cagliari je obsluhována 2× týdně (čtvrtek a neděle), a tak se na tento nádherný italský ostrov můžete vypravit na celý týden nebo klidně jen na prodloužený víkend. V říjnu na Sardinii definitivně končí letní sezona: vyhnete davům dalších cestovatelů, počasí bude stále příjemné (ideální zejména pro pěší turistiku) a voda v moři rozhodně „koupatelná“ (po létě bývá stále vyhřátá na cca 21°C).

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do oranžové kategorie.

Vzhůru na Sardinii

Vydejte se na „ostrov pastýřů“, kde je zvlněné vnitrozemí poseté tisíci koz a kudrnatých ovcí a rozeklané žulové útesy táhnoucí se pobřežím padají do průzračných vod Středozemního moře. Slaný vzduch tam voní a vlny šumí, pod jejich hladinou se vine pestrobarevná korálová riviéra Riviera del Corallo vábící potápěče k prozkoumání. Tak už na nic nečekejte a zaleťte ochutnat poklidný život prohřátý sluncem i skleničku ovocného Vermentina s křupavým pane carasau.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Sardinie se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Na konci turistické sezony jsou již ceny ubytování příjemnější a můžete počítat s výdaji cca 700 Kč/os./noc. Přímo v Cagliarti bychom si pro první noc na ostrově vybrali tento sympatický B&B San Saturnino za 637 Kč/os./noc včetně snídaně.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Sardinie bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Na podzim již ceny pronájmu vozů opět klesají do „snesitelnějších hladin“ a v příkladovém termínu vás půjčení auta (začátek pronájmu ráno po nočním příletu) vyjde na cca 4 000 Kč / týden.

Náhled letenky z Prahy do Cagliari za 967 Kč

Podzimní Sardinie za parádní cenu: Cagliari z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Volotea

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)