Podzimní Paříž z Prahy (na letiště Paříž-Orly)
13.7.2023

Podzimní Paříž z Prahy (na letiště Paříž-Orly)

od 1 295

O této nabídce

Paříž je nádherná, Paříž je romantická a Paříž je k mání levně z Prahy! A to díky aerolince Vueling, která nabízí zpáteční letenky na pařížské letiště Orly (ORY) od 1 259 Kč. Termíny ulovíte na několik dní či na týden od konce září do listopadu letošního roku. Skvělým termínem je například prodloužený víkend od 2. do 5. listopadu.

V ceně letenky u Vuelingu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo (55 × 40 × 20 cm) si přikoupíte od 38 € v jednom směru a odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde na 36 € za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do podzimní romantické Paříže

Taky vám v břiše poletují motýlci? Paříž je prostě láska na první pohled! Posnídejte křupavý croissant na lavičce nad Seinou, zaposlouchejte se do zvonění všudypřítomných kostelů nebo sledujte ruch velkoměsta z tolik milované Eiffelovky. Navštivte záhadnou Mona Lisu ve strhujícím Louvru nebo se nechte okouzlit majestátní katedrálou Notre Dame. Z Lucemburských zahrad se projděte po některém z úchvatných mostů až k posvátné bazilice Sacré Coeur. A navečer? Určitě sklenička šampaňského a kabaretní představení v Moulin Rouge – chrámu noční Paříže.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cestování do Francie je již zcela bez omezení, aktuální informace naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 1 259 Kč
Podzimní Paříž z Prahy (na letiště Paříž-Orly)

Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)