Podzimní Paříž z Prahy – na letiště Orly
29.8.2023

Podzimní Paříž z Prahy – na letiště Orly

od 1 278

O této nabídce

Přemýšlíte, kam vyrazit po Evropě během podzimních měsíců? K romantické návštěvě vás zve Paříž, kam si zaletíte z Prahy na křídlech aerolinky Vueling. Zpáteční letenky na letiště Orly (ORY) vás vyjdou na 1 278 Kč, a to například v termínu od 26. do 28. listopadu. Spoustu termínů ulovíte od konce září až do prosince letošního roku. Tak neváhejte, v Paříži si na své přijde každý.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm vás vyjde na příplatek 965 Kč za směr a za odbavené zavazadlo do 15 kg zaplatíte 868 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do romantické podzimní Paříže

Paříž za hubičku? Oh là là! Je jedno, jestli tam letíte poprvé, nebo jste v Paříži strávili půlku života, tahle francouzská metropole je prostě srdeční záležitost. Umění, kavárny, mosty, věže, dámy v baretech (très chic!), klid zahrad i ruch velkoměsta, croissanty, vůně růží, šampaňské, romantické procházky a ten úchvatný Notre Dame… Musíme pokračovat? Francouzi vědí, jak žít, tak to zkuste taky a poobědvejte na Montmartru, navštivte moderní ​Centre Pompidou a nezapomenutelný západ slunce sledujte shora z Eiffelovky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cesty do Francie jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 1 278 Kč
Podzimní Paříž z Prahy – na letiště Orly

Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)