Podzimní Nice z Vídně za hubičku
22.9.2023

Podzimní Nice z Vídně za hubičku

od 488

O této nabídce

Tipy na letenky za pár korun nikdy neomrzí a to platí také u Azurového pobřeží. Aerolinka Wizz Air opět nabízí zpáteční letenky do Nice z Vídně od 488 Kč. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, doporučujeme zakoupení členství. Termíny jsou dostupné po celý říjen, listopad i prosinec. Vydejte se za příjemným počasím do Francie například v termínu od 1. do 8. listopadu. 

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm zdarma. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 901 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek začínající na 730 Kč / směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud máte spadeno také na místa v okolí Nice, zamiřte do naší autopůjčovny. Půjčovné menšího auta vás vyjde od 731 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cestovatelé se již do Francie podívají zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Vídně do Nice za 488 Kč
Podzimní Nice z Vídně za hubičku

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)