Podzimní Litva: Kaunas z Bratislavy nejen na prodloužené víkendy
23.10.2023

Podzimní Litva: Kaunas z Bratislavy nejen na prodloužené víkendy

od 739

O této nabídce

Láká vás neobjevené Pobaltí a máte dobře dostupné letiště v Bratislavě? Mrkněte se na nabídku aerolinky Ryanair, která nabízí levné zpáteční letenky do litevského města Kaunas z Bratislavy. Jejich cena začíná na 739 Kč, a to v termínu od 30. října do 5. listopadu. Další termíny během listopadu a prosince nejen na prodloužené víkendy pořídíte nepatrně dráž.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm zdarma. Větší kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si přikoupíte v rámci služby Priority od 147 Kč v jednom směru. Za odbavené zavazadlo do 10 kg si připravte od 295 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Litva vás mile překvapí

Litva je nejjižnější z pobaltských zemí, pyšní se překrásným hlavním městem Vilnius. Jeho historický střed byl dokonale zachován a půvabná barokní architektura tu zůstala jen a jen pro vaše oči. Procházejte se uličkami a nasávejte místní atmosféru. Láska prochází žaludkem a Litvu pro její gastronomii prostě nelze nemilovat. Ochutnejte cepelíny, bramborové knedlíky plněné masem nebo tvarohem, podávané se zakysanou smetanou a křupavou slaninou. Po cestě na pobřeží se zastavte u Hory křížů, symbolu litevské odvahy, oddanosti a odporu. Na pobřeží zabořte chodidla do bělostného písku, projděte se po písečné duně zvané Kurská kosa. Navštivte močály, mokřady, jezera… fotogenickou přírodu plnou křídel ptactva.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a vydejte se na roadtrip po Pobaltí. Podívejte se do naší autopůjčovny, kde vás perfektní auto v listopadu vyjde od 318 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Litvy

Cesty do Litvy jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Litvě“.

Náhled letenky z Bratislavy do Kaunasu za 739 Kč
Podzimní Litva: Kaunas z Bratislavy nejen na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)